İndirimli Elektrik Satışı

Özelleşen enerji sektöründe serbest tüketici statüsündeki kurumlar kendi tedarikçisini seçerek EPDK’nın tarifelerinden daha uygun fiyata elektrik enerjisi kullanma hakkını kazanmaktadır.

Serbest Tüketici statüsündeki aboneler kendi elektrik tedarikçilerini seçerek EPDK’nın tarifelerinden daha uygun fiyata elektrik enerjisi kullanma hakkı kazanırlar. Serbest Tüketici olmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafınca belirlenen “Serbest Tüketici Limiti”nden yıllık 1200 kWh daha fazla elektrik enerjisi tüketen tüm abonler yani aylık ortalama elektrik tüketimi 75 TL’nin üzerindeyse siz de Serbest Tüketici statüsüne geçerek ucuz elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz.

YKS Enerji, firmanıza özel bir çalışma yaparak elektrik maliyetlerinizi düşürmeniz için size en uygun teklifi sunar.

Elektrik piyasasında tüm üreticiler ürettikleri elektriği, elektrik sistemine iletmektedirler.

Türkiye’deki tüm tüketiciler de ortak elektrik havuzundan elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. YKS enerji, uzman ekibiyle elektriği havuz sisteminden çekerek veya ithal ederek indirimli olarak sunmaktadır. Dolayısıyla YKS enerjinin müşterisi olduğunuz zaman, elektrik birim fiyatlarınız düşer ve elektrik maliyetleriniz azalır.